Dent Master DMC 5020V2
Anasayfa » Dent Master DMC 5020V2

Makine Standart Özellikleri

5 Eksen simultane frezeleme, 5inc Dokunmatik Monitör, 14 istasyonlu takım magazini, -Otomatik takım ölçme sistem, -Scaklık kontrolü alfred jager spindle ve sürücü, -Spindle için kapalı sistem soğutma ünitesi (Chiller), -Sulu işleme için takım ve parça soğutma sistemi.

Takım Magazini ve Ölçümü

Dayanıklı, Titreşimsiz Yapı

Hassas Vida Mili ve Lineer Raylar

Kullanımı kolay, 14 istasyonlu takım magazini ve yedek takım tanımlama özelliği ile kesintisiz çalışma sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Ana yapı, tek parça dökümden yapılmıştır. Diğer hareketli parçalar, paslanmaz malzemeden üretilmiş, böylece hem estetik hem de dayanıklılık sağlanmıştır.

Son derece yüksek hassasiyet derecesine sahip vida mili ve lineer ray-araba konfigürasyonu ile; hassasiyet ve tekrar edebilirlik özelliği, yüksek beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Rijit ve Hassas Döner Eksenler

Kontrol Sistemi Güçlü Servo Motorlar

Sulu ve Kuru İşleme

Alman malı, sıfır boşluklu aktuatörler kullanılmıştır. Parça döner ekseni, malzemenin merkez noktasında, takım döner ekseni ise spindle merkezine konumlandırılmıştır.

Güçlü, fırçasız servo motorlar ve dünyanın en hızlı iletişimine sahip kontrol sistemlerinden bir tanesi, hassasiyet ve dayanıklılığı sağlamak için seçilmiştir.

Kuru işleme için vakum sistemi bağlantıları ve sulu işleme sistemi hazır olarak hizmetinize sunulmuştur.

Güçlü Hassas Spindle

Otomatik takım değiştirme özelliği, kapalı sistem su soğutmalı 60.000 devir/dakika Alfred Jäger Spindle, tüm frezeleme işlerinde yeterli gücü ve hassasiyeti sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler